MENU

O nas

Mera dawniej i dziś

Mera dawniej i dzisiaj

Mera S.A. to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji schodów drewnianych. Rozpoczęliśmy działalność w 1989 roku jako mały zakład rzemieślniczy. Aktualnie jesteśmy spółką akcyjną i należymy do grona największych producentów schodów w Polsce. Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny w Lewinie Brzeskim, w którym zatrudniamy ponad 100 pracowników.

W ciągu tych wielu lat działalności przebyliśmy długą drogę rozwoju. Każdego dnia kierowaliśmy się zasadą: „Zadowolenie klienta jest wartością najważniejszą”. Dzisiaj możemy pochwalić się dynamicznie rozwijającą się siecią sprzedaży w Polsce i wieloma oddziałami zagranicznymi. Naszym głównym celem jest doskonalenie jakości produkowanych schodów oraz podnoszenie standardów obsługi klienta detalicznego i biznesowego.

Mera S.A. prowadzi działalność w trzech obszarach – produkcja schodów, realizacja kontraktów budowlanych oraz sprzedaż na stacji paliw MOYA.

 

Mera dawniej i dziś

Filary działalności

Jakość oraz krótkie terminy realizacji zleceń są dla nas celem, do którego realizacji dążymy każdego dnia. Bardzo cenimy sobie kontakt bezpośredni z klientami, słuchamy ich uwag, wprowadzamy zmiany, doskonalimy się. Aby móc sprostać wymaganiom klientów, budować ich zadowolenie i stale się rozwijać oparliśmy naszą działalność na trzech filarach:

Najwyższa jakość surowców i materiałów używanych do produkcji

Doskonale wiemy, że jakość surowców i materiałów ma ogromne znaczenie. Dlatego od wielu lat współpracujemy z grupą stałych, sprawdzonych dostawców. Poszukujemy również nowych rozwiązań, testujemy, sprawdzamy. Jesteśmy przy tym bardzo wymagający i tylko najlepsze rozwiązania uzyskują naszą akceptację i wdrażane są do procesu produkcji.

Wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem

Nasze schody tworzymy z zaangażowaniem i pasją. Niebagatelny wpływ na codzienna pracę ma kadra, zarówno produkcyjna, jak i kierownicza. Dzięki ich doświadczeniu i fachowej wiedzy możemy sprostać wymaganiom klientów, uwzględnić ich życzenia i sugestie. Staramy się również podnosić kwalifikacje zespołu i stwarzać naszym pracownikom jak najlepsze warunki do pracy.

Nowoczesny park maszynowy i innowacyjne technologie

Osiągnięcie najwyższej jakości wyrobów oraz optymalizacja procesu produkcji jest możliwa dzięki zastosowaniu najnowszych technologii komputerowych oraz stałemu unowocześnianiu parku maszynowego. Spółka Mera posiada aktualnie trzy sterowane numerycznie centra CNC, maszynę do obróbki drewna Weining oraz automatyczną linię lakierniczą.

Drugim kierunkiem działalności z sukcesem prowadzonym od kilku lat jest działalność budowlana. Początkowo były to prace przy budownictwie infrastrukturalnym, jednak w ostatnim okresie Spółka skupiła się wyłącznie na budownictwie kubaturowym. W wyniku niesprzyjających zjawisk na rynku budowlanym, takich jak brak wykwalifikowanej siły roboczej, Spółka powoli ogranicza ten rodzaj działalności.

Trzecim kierunkiem działalności Spółki jest sprzedaż na stacji paliw MOYA, będąca obok sprzedaży schodów, głównym czynnikiem przychodowym.

 

Mera dawniej i dziś

Sieć sprzedaży i obsługa klienta

Sieć sprzedaży

Stale rozwijamy naszą sieć sprzedaży. Na terenie Polski współpracujemy z około 15-ma przedstawicielstwami, które zajmują się sprzedażą schodów. Nasi pracownicy są mobilni i dojadą do każdego klienta na terenie karju, by służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Cieszy nas fakt, że coraz więcej firm zgłasza się do nas z propozycją rozpoczęcia współpracy i proponowania naszych schodów w swojej ofercie.

Obsługa klienta

Dbamy o obsługę klienta od pierwszych rozmów. Doceniamy każdy kontakt i odpowiadamy na wszystkie zapytania. Dla naszych odbiorców dział projektowy wykonuje kompletne projekty schodów, jak również wstępne wizualizacje. Słuchamy przy tym uważnie sugestii i doradzamy rozwiązania, dzięki którym każda realizacja może być niepowtarzalna i w pełni zaspokajać oczekiwania odbiorców. Do wykonywania projektów wykorzystujemy oprogramowanie firmy Compass Software. Aby zagwarantować najwyższą jakość produktu, wszystkie wykonane biegi schodów są składane i fotografowane, a ich zdjęcia archiwizowane.

 

Zapraszamy!

Wyślij zapytanie
Treść