MENU

Wywiad z Merą!

04.09.2017

Całkiem niedawno firma Mera rozpoczęła wielką kompanię związaną z naborem współpracowników do sprzedaży schodów. Zapraszamy serdecznie do przeczytania wywiadu, który został przeprowadzony z naszym koordynatorem ds. sprzedaży Miłoszem Świerkiem!


- Firma Mera ogłosiła bardzo zachęcającą ofertę współpracy. Na czym ona polega i jakie korzyści ze współpracy będę mieli przyszli partnerzy ?

MŚ: Dla naszych przyszłych współpracowników mamy naprawdę kuszące warunki!
Wszystkie firmy, które podejmą z nami współpracę tak jak na co dzień będą oferowały swoje produkty i również sprzedawały schody klientom we własnym imieniu. I tutaj jest przestrzeń do ścisłej współpracy i bardzo atrakcyjnych warunków: Mera jako duży, doświadczony partner zajmie się produkcją schodów. Nasze hasło jest proste: sprzedaj swoje schody a za produkcję zapłaci MERA!

- Oo to rzeczywiście niespotykana oferta. Czy będzie się to Wam opłacało?

MŚ: Tak, jak najbardziej! Podjęcie współpracy z firmami i przedsiębiorstwami jest dla nas bardzo ważne i kluczowe, ponieważ przede wszystkim ułatwia ona kontakty biznesowe. Wspólna realizacja przedsięwzięć zwiększa także szanse na nowe pomysły i innowacje. Razem mamy również większą siłę przetargową w kontaktach z innymi podmiotami.

- A do kogo jest skierowana oferta i z jakiej branży powinny być firmy chcące podjąć współpracę?

MŚ: Zaproszenie do współpracy jest skierowane do wszystkich zakładów i firm stolarskich. Zapraszamy również firmy zajmujące się sprzedażą okien, drzwi, podłóg i innych elementów wykończeniowych a nawet firmy budowlane oraz remontowe.

- Czy to się tyczy firm z najbliższych regionów np.: tereny województwa: śląskiego, opolskiego czy dolnośląskiego?

MŚ: Nie, nie ma to znaczenia. Zachęcamy wszystkie firmy z całej Polski. Niezależnie czy to jest firma prywatna czy duże przedsiębiorstwo z chętnie podejmiemy współpracę z każdym partnerem.

- Do kogo najlepiej się zgłosić żeby rozpocząć współpracę?

MŚ: Na naszej stronie internetowej www.mera.pl oraz profilu facebook znajduje się nasze ogłoszenie z moim numerem telefonu oraz adresem mailowym, proszę śmiało pisać i dzwonić. Ogłoszenie jest również zamieszczone na portalach branżowych. Także wszyscy nasi handlowcy z pewnością chętnie z Państwem porozmawiają i udzielą niezbędnych informacji.

 

< Poprzedni     Następny >


Wyślij zapytanie
Treść